Kávová linka +420 312 312 077

Naše káva

Pražení kávy je umění, které vyžaduje mistrovský cit a vášeň pro kávu. U nás v Coffee Clubu si vážíme práce farmářů, na kterou v pražírně navazujeme. Vše začíná pečlivým uskladněním zelených kávových zrn v našem skladu s kontrolovaným klimatem. Kávu pražíme jak klasickým kondukčním způsobem, tak i moderním a čistým konvekčním způsobem pomocí horkého vzduchu. Každou kávu pak průběžně degustujeme a kontrolujeme s jednoduchým cílem: aby chutnala jak má.

Při pražení kávy vždy respektujemebudoucí způsob její přípravy. Kávová zrna proto pražíme v několika různých stupních tak, abyste vždy získali excelentní chuťový zážitek ve Vašem šálku. Ať již dáváte přednost alternativním přípravám, klasickému espressu či přípravě kávy na automatických kávovarech, v exkluzivní řadě výběrové kávy Coffee Club vždy najdete kávu vhodnou pro Váš způsob přípravy.
 

Pestrý svět kávy

Stejně jako svět kolem nás je i káva plná emocí a barev. Coffee Club to je pestrá kolekce chutí a vůní z různých koutů světa. Je jen na vás, kterou si vyberete a která Vás bude provázet společným večerem s přáteli, rušným dnem v práci nebo naopak o samotě při relaxaci a odpočinku. Výběrové kávy Coffee Club si můžete vychutnat v řadě kaváren. Přijměte naše pozvání do některých z nich...

Zaujala Vás naše malá ochutnávka a chcete poznat i naše další kávy? Vydejte se s námi objevovat svět plný rozmanitých chutí a vůní. Zveme Vás do světa výběrové kávy do našeho Cupping room, který je součástí největšího Kávového centra v České republice . Kávy Coffee Club najdete také u vybraných prodejců kávy. Objevovat svět kávy můžete také v pohodlí Vašeho domova.

Stáhnout katalog [PDF]