Kávová linka +420 312 312 077

Kontakty

Coffee Club Cupping Room

V Coffee Clubu žijeme kávou. Rádi Vás o tom přesvědčíme v naší pražírně a cupping roomu v Praze. Můžete zde ochutnat naše kávy připravované na všech známých i méně vídaných kávových technologiích.

Coffee Club - Kávové centrum
Poděbradská 56/186, Praha, Česká republika


Abychom se vám mohli plně věnovat, doporučujeme si předem domluvit termín vaší kávové návštěvy na telefonu +420 312312077.
 

Lidé v Coffee Club

Petr Nývlt
vedení a směřování značky
+420 603432573
petr@coffeeclub.cz

Michal Nováček
externí lektor
+420 728289228
michal@coffeeclub.cz

Kamila Jedličková
pražení a výběr káv
+420 733534679
kamila@coffeeclub.cz

 
 
 

Petra Menclová
grafika a online komunikace
+420 778039070
petra.m@coffeeclub.cz

Petra Appeltauerová
kávové a účetní doklady
+420 777632341
petra.a@coffeeclub.cz

Lenka Matoušová
podpora prodeje a obchodu
+420 731653344
lenka@coffeeclub.cz

 

...a Vy, milovníci kvalitní kávy



Fakturační údaje

JABLUM Czech s.r.o.
Boleslavská 1095
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika

IČO 27954412
DIČ CZ27954412
Bankovní spojení
216536576 / 0300 (ČSOB)



Tyto webové stránky provozuje společnost JABLUM Czech s.r.o., Boleslavská 1095, Bakov nad Jizerou, IČO 27954412, DIČ CZ27954412.
Firma je zapsána pod spisovou značkou C 129113 vedená u rejstříkového soudu v Praze.