Kávová linka +420 312 312 077

Putování světem kávy

Přijměte naše pozvání na neopakovatelné putování světem kávy. Poznáte historii kávy od samého vzniku až po současnost. Společně si projdeme cestu kávového zrnka od sběru plodů na plantážích, jejich zpracování až po pražení. Sami prožijete ten úžasný pocit, kdy se káva pražením mění z tvrdého zeleného plodu ve vonící křehké zrnko předznamenávající fantastický chuťový zážitek ve Vašem šálku.  

Získáte mnoho praktických rad, jak zacházet s kávovými zrny  a jak si kávu správně a chutně připravit v pohodlí Vašeho domova. Poznáte, jak má vypadat správně připravené espresso. Vyzkoušíte si přípravu espressa či cappuccina na profesionálních kávovarech, které používají zkušení baristé na mistrovstvích světa.  

Při degustaci ochutnáte kávy z různých regionů, různých chutí. Od tradičních tónů čokolády až po ovocné tóny datlí, čerstvých fíků, citrusů nebo horských bylin. Ochutnáte cascaru – nápoj z kávových slupek.  V degustacích káv nebudete omezeni, je jen na Vás kolik jich budete chtít ochutnat. 

Užijete si nevšední servírování kávy v podobě cappuccina s latteartem. Neodnesete si jen fantastické kávové zážitky, ale taky vynikající zrnkové kávy z kolekce výběrové kávy Coffee Club, které si sami upražíte a které si můžete vychutnat doma v kruhu Vašich přátel. Celý zážitek trvá přes 3 hodiny, ale je dobré si rozhodně rezervovat více času, protože dáváme velký prostor Vašim otázkám a praktickým ukázkám. Doslova vše si budete moci sami vyzkoušet bez jakéhokoli omezení. 

Své putování světem kávy prožijete v Kávovém centru Praha, Poděbradská 56/186, Praha 9.
 

Charakteristika

Doba trvání:       Asi 3 hodiny (zpravidla však výrazně déle)
Místo konání:     Kávové centrum Praha, Poděbradská 56, Praha 9
Cena zážitku:     2.790 Kč pro jednotlivce, 4.780 Kč pro páry (ceny jsou včetně DPH)
Datum konání:   Dle domluvy
Jako dárek:        Kávový zážitek je možné věnovat formou dárkově baleného voucheru
 

Soubory ke stažení

Popis kávového zážitku ve formátu PDF
Nejčastější otázky a odpovědi ve formátu PDF
​Ceník ve formátu PDF

Prohlédněte si kompletní nabídku kávových kurzů Coffee Club.