Kávová linka +420 312 312 077

Jamaica Blue Mountain, Wallenford, Grade 1

Její chuť se nepodobá žádné jiné. Řada milovníků kávy o ní říká, že to není jen káva. Je to zážitek, který nemá srovnání.

1 350 Kč1 174 Kč

227gDoporučujemeNovinka

Káva Jamaica Blue Mountain patří nejen mezi nejznámější kávy na světě, ale díky své neopakovatelné chuti i mezi nejvíceceněné kávy. Odborníci říkají, že chuť jamajské kávy se nedá popsat, ta se musí zažít. Jsme přesvědčení, že i Vás si tato káva získá velmi jemnou vůní s tóny sladkých pomerančů, exotických květin a pronikavou máslovou linkou. Tato sklizeň Jamaica Blue Mountain má lehké až středně plné tělo, ale její chuť je hedvábná, mírně hořkosladká s náznaky křupavé čokolády a pomerančové kůry. Čokoládové tóny s tóny pomerančů pak působivě dominují v dlouhotrvající dochuti s čistým a svěžím závěrem.

Káva Jamaica Blue Mountain patří mezi kávy, které prochází jednou z nejhlídanějších selekcí kávy a díky tomuto pečlivému výběru je každé její zrnko doslova známkou dokonalosti. Už při prvním pohledu na zelenou kávu Jamaica Blue Mountain je zjevné, jak moc se tato káva odlišuje od ostatních.

Region: Jamaica Blue Mountain 
Rozloha: 6000ha
Farma: Wallenford
Nadmořská výška: 900-1700 m.n.m.
Odrůdy: Arabica
Sklizeň: listopad-duben
Zpracování: promytá 95%, polopromytá a přírodní 5%

Jamaica Blue Mountain, Wallenford, Grade 1